Ludzie Fundacji Młodzi dla Polski Trójmiasto stanowią najcenniejszy zasób organizacji. To zróżnicowana grupa ludzi o różnych umiejętnościach, pasjach i doświadczeniach, którzy łączą siły, aby wypełnić misję Fundacji. To dzięki ich zaangażowaniu i pracy, Fundacja realizuje swoje cele, podejmuje ważne inicjatywy i projektuje przyszłość Trójmiasta. Ci ludzie to osoby pełne entuzjazmu, które kochają swoje miasto i chcą działać na rzecz jego rozwoju. Dzięki ich determinacji i zaangażowaniu Fundacja może spełniać swoje zadania z sukcesem.
Oto siła Fundacji :

Marek Dudziński – Prezes Zarządu Fundacji

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na kierunkach: Politologia (specjalizacja: stosunki międzynarodowe) oraz Ekonomia (specjalizacja: finanse w przedsiębiorstwach). W trakcie studiów zdał 9 egzaminów elitarnej międzynarodowej organizacji branży finansowej – ACCA. W lutym 2020 r. zakończył studia podyplomowe na Collegium Humanum -Szkoła Główna Menadżerska, uzyskując tytuł Executive MBA. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty w dziedzinie finansów, w tym w międzynarodowych instytucjach finansowych (w KPMG, Ergo Hestia, State Street Bank). Ma udokumentowane ponad dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Głównego specjalisty ds. Public Relations w spółce energetycznej. Ponadto, od wielu lat zajmuje się marketingiem i PR w działalności politycznej (Radny Miasta Gdyni) i społecznej NGO. Ma doświadczenie w zarządzaniu Fundacją i realizacji projektów finansowanych ze środków publicznych. Od lipca 2022 Szef Gabinetu Politycznego Ministra Zdrowia, do czerwca 2022 r. jedyny Rzecznik Klienta w branży energetycznej – w Energa Obrót w Grupie Orlen.

Adam Roman Paszyński- Członek Zarządu Fundacji Dyrektor Biura Promocji i Wizerunku oraz Biura Logistyki

Absolwent Wydziału Historycznego oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, a także Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, wiceprezes Okręgu Pomorskiego Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych, organizator wielu patriotycznych wydarzeń na terenie Trójmiasta i okolic (m.in. Gdyńskie Marsze Żołnierzy Wyklętych, Gdański Marsz dla Życia i Rodziny w 2017 i 2018 roku). Pracował przy organizacji największych przedsięwzięć artystycznych realizowanych przez TVP3 Gdańsk poświęconych istotnym wydarzeniom historycznym. Mowa tu m.in. o koncercie „Dorosłe dzieci” z okazji 40-lecia Solidarności, „7 x Westerplatte”, „Anioły Grudnia ‘70” z okazji 50. rocznicy Grudnia ’70 w Gdyni oraz o Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej DWA TEATRY.

Jakub Szefler -Członek Zarządu Fundacji, Dyrektor Biura Zarządu oraz Biura HR i IT

Radny Dzielnicy Karwiny (Gdynia), specjalista ds. płac w Energa Centrum Usług Wspólnych, były Instruktor Harcerski, były członek Niezależnego Zrzeszenia Studentów, Koordynator Krajowy ds. Merytorycznych i HR projektu Akcja Historia w roku akademickim 2015/2016, główny asystent członka zarządu ds. zasobów ludzkich NZS UG w roku akademickim 2016/2017. Zawodowo od 3 lat związany z kadrami i płacami, wcześniej pracując jako Manager ds. Personalnych a aktualnie jako Specjalista ds. Płac. W fundacji odpowiada w głównej mierze za HR i IT. Ma doświadczenie w zarządzaniu Fundacją i realizacji projektów finansowanych ze środków publicznych.

Janusz Ruciński-Członek Zarządu Fundacji, Dyrektor Biura Finansów i Sprawozdawczości

Członek Zarządu Fundacji Młodzi dla Polski Trójmiasto, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku: politologia. Wieloletni działacz organizacji III sektora. W przeszłości zaangażowany w inicjatywy mające na celu upamiętnienie Żołnierzy Wyklętych – Stowarzyszenia Młodzi Dla Polski oraz Fundacji Młodzi Dla Polski. M.in. w: Marsz Pileckiego w Gdańsku, Bieg Tropem Wilczym w Gdańsku, panel dyskusyjny z okazji Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych – „Ich działalność wtedy, a moja rola dzisiaj” czy koordynator projektu pt.”4859 – Geniusz, bohater, człowiek. Koncert ku czci i międzynarodowa akcja informacyjna nt. Rotmistrza Witolda Pileckiego z okazji 75 rocznicy wyzwolenia Auschwitz-Birkenau”. Ma doświadczenie w zarządzaniu Fundacją i realizacji projektów finansowanych ze środków publicznych.

Adrian Komosiński – Koordynator ds. Eventów Wewnętrznych i Integracji

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Kapral rezerwy Wojska Polskiego. Projekty Projektami ale bez zgranego zespołu tych projektów nie będzie i za to właśnie odpowiada. Jeśli w piątkowy lub sobotni wieczór nie masz planów to zmieni ten człowiek zadba byś nie przesiedział go przed sam przed telewizorem

Dominika Kempa – Koordynator ds. Social Mediów

Działaczka społeczna, harcerka, absolwentka XV Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku, studentka I roku prawa na Uniwersytecie Gdańskim. Zaangażowana w działalność Fundacji Młodzi dla Polski Trójmiasto oraz Pełnomocnik Regionalna Fundacji Służba Niepodległej w Gdańsku. W 2017r. była posłanką XXIII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży, w 2020 roku była zaangażowana w ogólnopolską akcję „Młodzi Solidarnie”, przez 8 lat należała do Związku Harcerstwa Polskiego, gdzie pełniła funkcję przybocznej w 12 Gdańskiej Wodnej Drużynie Harcerskiej.

Michał Adamczuk – Lider Zespołu Marketingu i Social Mediów